۵ شرکت خارجی در نمایشگاه گردشگری شیراز

حضور ۵ شرکت خارجی در نمایشگاه گردشگری پارس شیراز

دهمین نمایشگاه بزرگ گردشگری پارس از تاریخ ۲۱ لغایت ۲۴ آذرماه سال جاری، ساعت ۱۶ الی ۲۲، در شهر شیراز- محل دائمی نمایشگاههای بین المللی فارس پذیرای علاقمندان می باشد.

مصیب امیری در جلسه هماهنگی عوامل اجرایی نمایشگاه گردشگری پارس با حضور رئیس و نمایندگان دفاتر خدمات مسافرتی فارس، نمایندگانی از دفتر نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز، استانداری و اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس اظهار داشت: حوزه گردشگری به عنوان یکی از محورهای رشد و توسعه اقتصاد محسوب می شود و همه ما چه در بخش دولتی و چه فعالان در بخش خصوصی، موظف به حمایت از رویدادهای گردشگری برای دستیابی به اهداف اقتصادی آن هستیم.

این مقام مسئول با اعلام قطعی شدن حضور چند شرکت گردشگری خارجی از مالزی، دبی، سنگاپور، تایلند و هند، تصریح کرد: تمام تلاش عوامل اجرایی نمایشگاه بر این اساس است که با نمایش هر چه بهتر توانمندی های حوزه مختلف گردشگری، ضمن رونق بیش از پیش ایین صنعت در استان، این نمایشگاه را مجددا در تقویم رویدادهای بین المللی سازمان جهانی جهانگردی به ثبت برسانیم.

مدیر کل میراث فرهنگی فارس از گردشگری مذهبی به عنوان دیگر محور اصلی نمایشگاه یاد کرد و افزود: وجود بارگاه ملکوتی احمد بن موسی شاهچراغ (ع)، حرم مطهر علی بن حمزه(ع)، مسجد تاریخی عتیق، مسجد وکیل و مسجد نصیرالملک، فرصتی مناسب برای رایزنی متولیان این اماکن با نمایندگان دیگر استانها کشور به خصوص نمایندگان شهرهای قم، مشهد و کشور عراق در صورت حضور، برای تبادل گردشگر مذهبی خواهد بود.

با توجه به اینکه استان فارس به عنوان پایلوت گردشگری سلامت در کشور انتخاب شده است ، یکی از محورهای اصلی نمایشگاه امسال به موضوع سلامت اختصاص دارد و امید است که بیمارستان های دارای بخش بین الملل، با قدرت در نمایشگاه شرکت نمایند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *