,

واگذاری ۲۷ خانه واقع در بافت تاریخی شیراز به بخش غیردولتی

واگذاری ۲۷ خانه واقع در بافت تاریخی شیراز

واگذاری ۲۷ خانه واقع در بافت تاریخی شیراز به بخش غیردولتی

مدیرکل میراث فرهنگی فارس از واگذاری تعداد۲۷ خانه واقع در بافت تاریخی- فرهنگی شهر شیراز به بخش غیردولتی خبر داد.

سفر به شیراز و اجاره بهترین منازل در شیراز با مناسب ترین قیمت در هتل آپارتمان رنگین کمان شیراز

به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس،مصیب امیری با اعلام خبر فوق افزود: با هدف حفاظت، مرمت و احیا و تغییر کاربری، تعداد ۲۷ خانه‌ واقع در بافت تاریخی شیراز که در مالکیت اداره کل میراث فرهنگی استان فارس قرار دارد از طریق مناقصه به روش ROT به افراد واجد صلاحیت در بخش غیردولتی واگذار می شود.

این مقام مسئول در ادامه اظهار داشت: از این ۲۷ خانه ، تعداد ۱۰ خانه ثبتی و دارای ارزش تاریخی و ۱۷ خانه فاقد ارزش تاریخی می باشد.

وی عنوان کرد: با توجه به جایگاه ویژه بافت فرهنگی- تاریخی شهر شیرازو در راستای ایجاد بستر مناسب‌، نجات بخشی و بهره ‌وری از موقعیت بافت و معرفی بیش از پیش آن به عنوان جاذبه جدید گردشگری،این تصمیم اتخاذ گردیده است.

مدیرکل میراث فرهنگی فارس با اشاره به کاربری این بناها نیز خاطر نشان کرد: کاربری پیش بینی شده برای این خانه ها شامل هتل، زائرسرا، بازارچه صنایع دستی ،سفره خانه سنتی، مرکز علوم قرآنی ، مرکز فرهنگی و هنری ،کتابخانه و فضای اداری می باشد.

بنابراین گزارش متقاضیان شرکت در این مناقصه می توانند اطلاعات را از دفتر برنامه ریزی و بودجه معاونت توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی و یا واحد امور قراردادهای اداره کل میراث فرهنگی فارس دریافت و مدارک خود را حداکثر تا روز شنبه ۱۱ آذرماه سال جاری به دبیرخانه مرکزی سازمان میراث فرهنگی تحویل نمایند.

منبع: سایت میراث فرهنگی استان فارس

 

اجاره منزل مبله در شیراز با
تجهیزات کامل آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام،تجهیزات دکوراسیون
در صورت تقاضا نظافت چی

شماره تماس جهت اجاره منزل مبله در شیراز:

۰۹۱۷۸۰۷۶۵۶۰

۰۹۰۳۴۰۲۷۷۴۴

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *