,

هفته فرهنگی و گردشگری تاجیکستان در شیراز

هفته فرهنگی و گردشگری تاجیکستان در شیراز

«خبرجنوب» نوشت: رئیس کمیسیون گردشگری شورای شهر شیراز گفت: هفته فرهنگی و گردشگری تاجیکستان در شیراز برگزار خواهد شد.

سولماز دهقاني بر لزوم برگزاري هفته هاي گردشگري و فرهنگي در شيراز و شهرهاي هدف گردشگري تاكيد كرد و افزود: با برنامه ريزي هاي صورت گرفته، نخستين هفته فرهنگي و گردشگري تاجيكستان در نوروز ۹۷ در شيراز برگزار مي شود كه مبلغي بالغ بر ۲۰۰ ميليون تومان نيز براي اين رويداد فرهنگي- گردشگري درنظر گرفته شده است.
به گفته وي، در اين برنامه در قالب غرفه هايي، آداب و رسوم، فرهنگ، هنر و جاذبه هاي تاريخي و گردشگري تاجيكستان در شهر شيراز معرفي خواهد شد.
دهقاني به اشتراكات فرهنگي دو كشور ايران و تاجيكستان اشاره كرد و گفت: از برنامه هاي آتي پيش بيني هفته فرهنگي و گردشگري شيراز در كشور تاجيكستان است كه اميدواريم سال آينده اين رويداد فرهنگي اتفاق بيفتد و مردم اين كشور هم با تنوع و تعدد جاذبه هاي تاريخي و گردشگري شهر شيراز بيشتر آشنا شوند.
وي در ادامه اين گفت وگو خواستار اجراي برنامه هاي متنوع و ويژهاي براي نوروز ۹۷ شد و گفت: با توجه به اينكه گردشگران داخلي و خارجي بسياري در نوروز به فارس به ويژه شهر شيراز سفر مي كنند، جا دارد كه برنامه هاي فرهنگي و گردشگري متنوعي در اين ايام برگزار گردد.
وي افزود: طبق پيش بيني هاي صورت گرفته قرار شده در اين ايام (نوروز ۹۷) ويژه برنامه هاي فرهنگي، گردشگري و هنري در كف رودخانه خشك شيراز اجرا گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *