,

نقشه گردشگری شهر شیراز به زبان فرانسه به چاپ رسید

نقشه گردشگری شهر شیراز به زبان فرانسه به چاپ رسید

مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری فارس گفت : در ادامه سیاست‌های این اداره کل برای راهنمایی شایسته به گردشگران خارجی و باتوجه به حجم ورودی گردشگران فرانسوی به این استان ، نقشه گردشگری شهر شیراز به زبان فرانسه و به صورت تخصصی بر روی کاغذ سنگ (سازگار با محیط زیست ) به چاپ رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگر فارس دکتر مصیب امیری با اعلام خبر فوق افزود : این نقشه فرانسوی با سبک و گرافیک موجود برای نخستین بار است که چاپ می‌شود و در آن سعی شده با پیشنهاد چند مسیر گردشگری از جمله محور زندیه بتوان در انتخاب مسیر به گردشگران کمک کرد.

(اجاره منزل مبله در شیراز)

وی اضافه کرد : این نقشه گردشگری به زبان فرانسوی با تمرکز بر جاذبه‌های شاخص شهر شیراز در ۵۰۰۰ نسخه و با همکاری بخش خصوصی تهیه شده است تا گردشگران فرانسوی بتواند در زمان محدود اقامت در شیراز بهترین انتخاب‌ها را برای بازدید داشته باشد .
مدیرکل میراث فرهنگی فارس در پایان به تهیه نقشه شهر شیراز به زبان انگلیسی در گذشته اشاره کرد و گفت : همچنین چاپ نقشه به سایر زبان‌ها از جمله آلمانی نیز در دستور کار این اداره کل قرار دارد. / منزل مبله در شیراز

منبع: سایت میراث فرهنگی استان فارس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *