,

فارس آماده برای نمایشگاه گردشگری تهران

فارس آماده شرکت در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته ” از تاریخ ۲۳ لغایت ۲۶ بهمن ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار می گردد.

براساس تصمیمات گرفته شده در شورای سیاست گذاری نمایشگاه، امسال تمام ظرفیت های وابسته به صنایع گردشگری استانها در قالب یک غرفه متمرکز متعلق به همان استان نمایش داده می شود.

معاون گردشگری فارس با اشاره به اولویت استان در نمایشگاه اضافه کرد: معرفی توانمندی ها و خدمات تأسیسات و موسسات گردشگری، اقامتگاه‌های بوم‌گردی و همچنین دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان از  اولویتهای محتوایی غرفه استان در نمایشگاه است و بخش خصوصی همانند گذشته با این اداره کل همسو و همراه خواهند بود.

معرفی ظرفیتهای گردشگری سلامت، طبیعی و مذهبی، صنایع دستی، سوغات فارس و شیراز، مجتمع های تفریحی- توریستی، بسته های سرمایه گذاری، نمایش آداب و رسوم اقوام عشایر، اجرای موسیقی سنتی، معرفی آثار ثبت جهانی از دیگر محورهای غرفه فارس در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران می باشد.

بنابر این گزارش، فعالان و علاقمندان صنعت گردشگری می توانند جهت شرکت در نماشگاه از طریق مراجعه به  اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس واحد گردشگری اقدام به ثبت نام نمایند.

منبع: سایت میراث فرهنگی استان فارس
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *