,

خانه تاریخی پرهامی / دومین خانه تاریخی شهر شیراز

خانه پرهامی شیراز

در این خانه گلدان ها اسیر نیستند و درخت یاس همچنان زنده است. خلاصه در بنای پرهامی همه چیز زنده است و جان دارد و اگر قصد معاشرت و دوستی با ملل های مختلف و همین طور ایرانی را داشته باشید، اینجا بهترین مکان برای آشتی ملل هاست.

سفر به شیراز و اجاره بهترین منازل در شیراز با مناسب ترین قیمت در هتل آپارتمان رنگین کمان شیراز

در خانه تاریخی پرهامی چای همیشه دم است، غذاهای ساده و خانگی پخت می شود که نفس ها را بند می آورد.

اتاق های خانه تاریخی پرهامی

این خانه تاریخی تنها ۶ اتاق برای اقامت مسافران دارد. اتاق های زیبایی که همگی راحت هستند و آرامش مطلق را ارائه می دهند. بنابراین برای رزرو حتما خیلی زودتر اقدام کنید و از فضای دلنشین آن لذت ببرید. شاید سخت باشد اما اگر امکان اقامت برایتان میسر نشد حتما در حیاط آن بنشینید و طعم فوق العاده ی کلم پلو شیرازی و کته گوجه آن را بچشید و لذت ببرید. برای صرف وعده های غذایی چون ناهار و شام هم باید از صبح همان روز یعنی ساعت ۸ صبح رزرو خود را انجام دهید.
محله ی زیبای گود عربون با آن جاذبه های نفس گیر و خانه ی تاریخی پرهامی ساعاتی به یاد ماندنی برای شما فراهم خواهند کرد.

گردشگری غذا

در خانه تاریخی پرهامی عنوانی چون رستوران وجود ندارد. اینجا درست شبیه به خانه است.  در حیاط این خانه غذاهای سنتی شیرازی چون کلم پلو شیرازی، کته گوجه، کوفته بادمجون، قیمه بادمجون و … سرو میشود که طعم های عالی و مزه های آن در ذهنتان برای همیشه ماندگار ند. در خانه تاریخی پرهامی شب های ملل برگزار می شود که در این شب ها غذاهای کشورهای دیگر توسط توریست ها آن منطقه نیز سرو می شود.

برای شهرم شیراز

آقای پرهامی کار آفرینی که همیشه فکر می کرد چرا شهر زیبایش نباید خانه ی تاریخی خود را حفظ کند، تصمیم گرفت با مرمت این خانه ی زیبا دومین خانه ی تاریخی شهر شیراز را راه اندازی کند و بعد از مرمت، خانه ای ساخت که از هر نقطه ای از جهان مردم جذب آن شده و برای اقامت در آن هرچند کوتاه و حتی برای یک شب، راهی ایران و شهر شیراز شده اند.

منبع: همگردی

 

اجاره منزل مبله در شیراز با
تجهیزات کامل آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام،تجهیزات دکوراسیون
در صورت تقاضا نظافت چی

شماره تماس جهت اجاره منزل مبله در شیراز:

۰۹۱۷۸۰۷۶۵۶۰

۰۹۰۳۴۰۲۷۷۴۴

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *